Jarani i Arkanit pritet të mos jetë më trajner i Milanit

0

Ekipi i trajnerëve i përbërë nga Cristian Brocchi dhe Mauro Tassotti pritet të zëvendësojë Sinisha Mihajloviqin nëse nesër Milani pëson nga Sampdoria.

Dy klubet nesër priten të takohen në kuadër të Kupës së Italisë derisa trajneri serb është në presion shkaku i barazimeve të njëpasnjëshme me ekipet Carpi dhe Verona.

Corriere dello Sport shkruan sot se partneriteti Brocchi-Tassotti do të merr përsipër ekipin e Milanit pas shkarkimit të Mihajloviqit.

Gazeta italiane gjithashtu raporton se në krye të listës së dëshirave te Milani është trajneri Antonio Conte.

Image result for mihajlovic arkan

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here