Januzaj në Kore të Jugut

0

Adnan Januzaj nuk ka udhëtuar për në Kore të Jugut, por atje është paraqitur në një reklamë së bashku me Juan Matan dhe Robin van Persien.

Adnan Januzaj është bërë i famshëm ani pse gjatë këtij sezoni ka luajtur pak me Manchester Unitedin.

E dëshmi për këtë është prezenca e tij në reklamat e klubit.Një e tillë shfaqet edhe në Kore të Jugut ku Januzaj reklamon një produkt së bashku me mesfushorin Juan Mata dhe sulmuesin Robin van Persie.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here