Janë arrestuar personat që u rrahën mbrëmë në Lipjan

0

Janë arrestuar tre meshkuj K/Shqiptarë, pasi të njëjtit pas një mosmarrëveshje janë rrahur në mes veti. Si pasojë e rrahjes dy të dyshuar kanë pësuar lëndime dhe të njëjtit kanë pranuar tretman mjekësor. Të njëjtit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit dy prej tyre janë dërguar në mbajtje, ndërsa i dyshuari tjetër është liruar në procedurë të rregullt.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here