Jahjaga viziton Krushën e Madhe dhe Rahovecin

0

Presidentja Atifete Jahjaga pas një pauze sërish do të dalë nëpër komunat e Kosovës për të bashkëbiseduar me qytetarë.

Sot ajo ka zgjedhur që ta vizitojë fshatin Krushë e Madhe dhe qytetin e Rahovecit.

Siç njofton zyra për media e Presidencës Jahjaga paradite do të qëndrojë në Krushë të Madhe, pastaj në mesditë do të jetë në Rahovec.

Ditë më parë presidentja Jahjaha ka vizituar disa nga qytetet e Kosovës për t’i bindur qytetarët që mos ta braktisin vendin.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here