Jahjaga: Ndihemi që tashmë e kemi fituar Oscarin tonë

0

Presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga, përmes një statusi në Facebook, ka falënderuar ekipin e filmit “Shok” për punën që kanë bërë, si rezultat i të cilës ky film është nominuar për Oscar

Ajo ka potencuar se nominimi është shumë i rëndësishëm aq sa të ndihemi se tashmë kemi fituar Oscar.

“Për ekipin dhe stafin e filmit Shok: faleminderit që e përjetësuat rrëfimin tonë. Ndihemi që tashmë e kemi fituar Oscarin tonë”, ka shkruar Jahjaga në Facebook.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here