Ja si u pasurua 23-vjeçari

0

Një 23-vjeçar ka mbi 8 milionë abonentë në kanalin e tij në “Youtube”, dhe më shumë se 1.9 miliardë shikime. Bëhet fjalë për amerikanin Jordan Maron, i cili tashmë është pronar i shtëpisë me tre dhoma gjumi, pesë banjo, një pishine ‘infinity’, një spa të madhe e shumë dhoma të tjera.

Maron e bleu këtë shtëpi luksoze në Kodrat e Hollivudit për 4.5 milionë dollarë. Por si e ka bërë pasurinë e tij? Thjesht duke postuar videot e tij në “Youtube”. Ai është Captain Sparklez dhe poston videot duke luajtur Minecraft.

2D40863C00000578-3267225-image-a-62_1444439097990-620x465

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here