Ja si u duk Rita Ora në natën e ndërrimit të viteve

0

Në mbrëmjen e ndërrimit të viteve, Rita Ora është shfaqur me një fustan mëndafshi “Dolce&Gabbana”, me vizatime fëmijësh.

Fustani i përzgjedhur nga Rita Ora për mbrëmjen e Vitit të Ri i përket koleksionit vjeshtë-dimër 2015 dhe është zbukuruar nga vizatimet e nipave dhe mbesave të dizajnerit.

4

3

2

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here