Ja si studentët e përzunë Erion Veliajn nga sheshi VIDEO

0

Lëvizja për Universitetin ka publikuar në rrjetin Youtube momentin kur studentët përzunë kryetarin e Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj.
Ngjarja ka ndodhur dy ditë më parë ndërsa në momentin që Veliaj u është afruar studentëve atëherë ata kanë nisur të reagojnë duke kërkuar largimin e tij. Pas disa momenteve Veliaj i është bindur kërkesës së tyre dhe është larguar nga sheshi para universitetit.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here