Ja si ishte atmosfera në aeroportin e Las Vegasit para “ndeshjes së shekullit”:s’ka vendparking për aeroplan

0

Të gjithë miliarderët ishin mbledhur në të njëjtin vend dhe nuk kishte më asnjë hapësirë të lirë për të parkuar avionin e tyre privat.
Është rasti i parë botëror që haset një problem i tillë dhe kjo ndodhi në aeroportin e Las Vegasit me rastin e “ndeshjes së shekullit” në boks mes Floyd Mayweather dhe Manny Pacquiao.
Nick Woodhouse, President i Authentic Brands Group, postoi një foto ku duket i gjithë terminali i “McCarran International Airport” i mbushur plot.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here