Ja si festuan “gjermanët” shqiptarë në Baku

0

Kastriot Sopa, Albon Pervizaj, Atdhe Gashi e Azize Nimani, e kanë formuar shqiponjën dykrenare me duar, duke u shprehur se janë krenarë që janë shqiptarë, përcjellë Zëri.

“Krenar që jemi shqiptarë”, ka shkruar Sopa në ‘Facebook’, ku e ka postuar fotografinë, ku shihet së bashku me tre garuesit tjerë kosovarë të Gjermanisë.

Ata boksuan për Gjermaninë, duke ia sjell këtij vendi dy medalje të bronzta (Sopa dhe Nimani ishin medalistë), por sigurisht se hise në këto medalje kemi edhe ne.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here