Ja si e ngushëlloi De Biasi-Mavrajn (VIDEO)

0

Përzgjedhësi i Kombëtares shqiptare, Gianni De Biasi, po vazhdon të jetë tepër i afërt me futbollistët e tij. Italiani sot ishte në Istog të Kosovës për të marrë pjesë në varrimin e babait të Mërgim Mavrajt, i cili ndërroi jetë të premten. E, De Biasi ishte ai i cili e ndali për disa sekonda Mavrajn për t’i shprehur ngushëllime dhe për ta forcuar shpirtërisht, transmeton Tribuna Channel.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here