Ja nga cila sëmundje vdiq kickboksieri Ilir Beqiri

0

Ilir Beqiri vetëm një vit më parë kishte dhënë një intervistë për mediat zvicerrane.Kickboksieri kosovar këto ditë vdiq duke mos e përballuar sëmundjen e rëndë të kancerit.

Iliri vitin e kaluar dha një një intervistë në mediat e Zvicrrës duke folur në detale për sëmundjen e tij dhe luftën që po bënë kundër kësaj sëmundje.

Ndër të tjera Iliri kishte thënë se ishte munduar që sëmundjen t’ia fshihte edhe familjes së tij.

Shikojeni intervistën dhënë mediave zvicerrane:

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here