Ja me kënd ka vendosur të martohet Mehmet Kosova

0

Kenan Imirzalıoğlu, i njohuri i serialeve turke, si “Mehmet Kosova”, “Ezel Bajraktari”, “Mahir Kara”  ka vendosur që verën që vije të martohet.

Aktorja dhe modelja, Sinem Kobal, tani është shumë pranë martesës me yllin e kinematografisë turke, Kenan Imirzalioglu.
Kobal ka konfirmuar se natën e Krishtlindjeve ajo ka marrë propozimin për martesë nga Kenan, i njohur tek ne më shumë si “Mehmet Kosova” dhe në rolin e “Ezelit” në serialin me të njëjtin emër.

Më poshtë mund të shihni edhe disa foto të së përzgjedhurës së aktorit shumë të adhuruar edhe në Kosovë:

08b27465e7331d0c1793ae2e7b5c5fab
18289f54872f11681d264e638ad6ab82
220720141627017299701
sinem-kobal-kosem-sultan-mi-olacak_130821320620362401

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here