Ja letra e FSHF-së për ndeshjen me Serbinë: “I dashur tifoz”

0

Federata Shqiptare e Futbollit ka nisur një fushatë sensibilizuese për ndeshjen Shqipëri Serbi. Ajo u ka dërguar tifozëve një letër. Ndeshja luhet më datën 8 qershor dhe shteti shqiptar është duke u përgatitur që të mos ketë probleme në organizim.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here