Ky është peshkaqeni më i madh në botë (video)

0

Peshkaqeni më i madh në botë është filmuar në brigjet e Meksikës.Njëri nga shkencëtarët bile e ka prekur peshkaqenin.

Peshkaqeni është afërsisht 50 vjeç dhe është i gjatë 6 metra dhe është emëruar Deep Blue.Supozohet se një peshkaqen i këtij lloji jeton deri në 70 vjet.

Ata që kanë fobi peshkaqenët këshillohen që të mos e shikojnë këtë video,ose të përgatiten mirë për shikim:

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here