Ja kush janë vrasësit e policit në Prishtinë dhe pse e vranë atë

0

Vesel Gjina(1996) me pseudonim “Kasapi” dhe Kujtim Bejiqi janë vrasësit e policit Shemsi Gashit i cili u vra të mërkurën në Prishtinë.
“Indeksonline” ka raportuar se të dy këta gjatë intervistimit nga Policia e Kosovës e kanë pranuar se kanë kryer vrasjen e pjestarit të Policisë së Kosovës Shemsi Gashit dhe se të njëjtit kanë deklaruar se kanë marrë para të majme për vrasjen e policit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here