Ja formacionet zyrtare të Barcelonës dhe Juventusit

0

Janë publikuar formacionet zyrtare para ndeshjes më të rëndësishme të vitit për klube.

Juventus dhe Barcelona kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre të vlefshëm për trofeun e Ligës së Kampionëve.

Barcelona është paraqitur me formacionin e saj më të mirë, ndërsa Juventus në anën tjetër në mungesë të Chiellinit do të luaj Barzagli.

Juventus: Buffon, Lichsteiner, Bonucci, Barzagli, Evra, Pirlo, Marchisio, Pogba, Vidal, Morata, Tevez

Barcelona: Ter Stegen, Alves, Piqeu, Mascherano, Alba, Rakitic, Busquets, Iniesta, Neymar, Suarez, Messi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here