Ja formacionet zyrtare Shqipëri-Serbi

0

Shqipëria dhe Serbia i kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare. Ja dy njëmbëdhjetëshet:

Shqipëri: Berisha, Lila, Hysaj, Xhimshiti, Agolli, Lenjani, Cana, Basha, Memushaj, Xhaka, Balaj

Rezervistët: Shehi, Hoxha, Ajeti, Rrahmani, Kukeli, Meha, Kaçe, Roshi, Abrashi, Sadiku, Gashi, Çikalleshi.

Serbia: Stojković, Tomović, Ivanović, Kolarov, S Mitrović, Tošić, Milivojević, Matić, A Mitrović, Tadić, Ljajić

Rezervistët: Rajković, Dmitrović, Obradović, Tošić, Spajić, Gudelj, Sulejmani, Brašanac, Milinković-Savić, Katai, Fejsa, Škuletić.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here