Ja formacionet Shqipëri-Francë

0

Janë publikuar formacionet zyrtare para ndeshjes miqësore Shqipëria-Franca.

Shqipëria dhe Franca kanë publikuar formacionet zyrtare para takimit të tyre miqësor, që do të zhvillohet në ‘Elbasan Arena’.

Shqipëria do të luaj me shumë lojtarë që nuk kanë qenë startues në ndeshjet e fundit, por që pritet të tregojnë vlerën e tyre.

Shqipëria: Berisha – Hysaj, Cana, Ajeti, Aliji -Basha, Kaçe, Lila, Roshi, Lenjani – Cikalleshi

Franca: Lloris (cap) – Jallet, Varane, Sakho, Evra – Kondogbia, Gonalons – Lacazette, Payet, Griezmann – Giroud

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here