Ja çmimet e biletave për ndeshjen Shqipëri Armeni

0

Biletat për ndeshjen eliminatore të “Euro 2016” ndërmjet Shqipërisë dhe Armenis të mërkurën kanë dalë në shitje. Federata e Futbollit e Shqipërisë, ka njoftuar se çmimet për duelin me Armeninë do të sillen prej shtatë eurove (1.000 lekë) që është bileta më e lirë deri në 70 euro (10.000 lekë) sa do të kushtoj më e shtrenjta.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here