Istog: U gjinden 10 Ekol Tuna, 8 mm

0

Në fshatin Rakosh të Istogut janë arrestuar dy qytetar pas ndalimit nga policia. Deri tek arrestimi ka ardhur pasi gjatë kontrollimit të tyre janë gjetur dhe konfiskuar 10 armë Ekol Tuna, kalibri 8 mm. Me urdhër të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në burg.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here