ISIS e djeg të gjallë një femër pasi refuzoi ‘seksin ekstrem’

0

Një femër është djegur e gjallë nga militantë të Shtetit Islamik pasi kishte refuzuar të merrte pjesë në një ‘akt të seksit ekstrem’, ka zbuluar një zyrtar i Kombeve të Bashkuara, Zainab Bangura.

Qindra femra janë rrëmbyer nga luftëtarët xhihadistë të cilët i dërgojnë ‘bukuroshet e virgjëra’ në tregjet e skllaveve të seksit në qytetin sirianë të Raqqas, ku ato shiten si objekte seksuale, transmeton Gazeta Express.

Shumë prej tyre detyrohen të zhvishen dhe të kryejnë testet e virgjërisë para se të qiten në ankand.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here