Ish ushtarët e UÇK-së u bëjnë thirrje deputetëve të Kosovës të mos votohet Gjykata Speciale

0

Ka përfunduar protesta e thirrur nga OVL – UÇK, kundër themelimit të Gjykatës Speciale si dhe kundër dënimit të “Grupit të Drenicës”.

Në këtë protestë, nga organizatorët është bërë thirrje që deputetët e Kuvendit të Kosovës të mos e votojnë Gjykatën Speciale.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here