Ish e dashura e 50 cent-it femra me trupin më seksi në botë (foto)

0

Aktorja Daphne Joy, 28- vjeçare, ka qenë e dashura e 50 Cent. Bashkë kanë edhe një fëmijë. Ajo u fotografua në Majemi dhe u shpall femra me trupin me seksi te momentit!

daphne-joy-50-cent-4

 

daphne-joy-at-basketball-wives-premiere-party-in-los-angeles_3

 

The-Bank-DJ-Drama-Daphne-Joy-1

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here