Isa Mustafa dhe “parukieret” e tij

0

Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa, duket se nuk del para publikut pa rregulluar estetikisht nga “parukieret” te angazhuara në kabinetin e tij.  Kështu shihet në një fotografi që ka qarkulluar nëpër rrjetet sociale.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here