Irina Shayk zhvishet për “Sport Illustrated”

0

Modelja ruse Irina Shayk ka realizuar një set fotografik topless në Hawai për “Sport Illistrated”

Pas fotove të publikuara nga Cristiano Ronaldo, ku ai shfaqej me veshjet intime të firmës tij, Irina Shayk i kundërpërgjigjet duke realizuar një set fotografik topless për fushatën e re.

Media të ndryshme i komentuan fotot e Ronaldos me veshje intime me mbishkrimin: “Çfarë ke humbur Irina”, por pas këtyre fotove të Irinës i njëjti mbishkrim vjen edhe për futbollistin: “Çfarë ke humbur Ronaldo”.

29 – vjeçarja për herë të parë pas 5 vitesh është “single” dhe është angazhuar maksimalisht në karrierën e saj si modele.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here