Interi e kërkon Amir Abrashin

0

Skuadra italiane, Interi është duke kërkuar të sigurojë shërbimet e mesfushorit të Kombëtares Shqiptarë, Amir Abrashit.

Sipas raportit të bërë nga fussballinfos.ch, mësojmë se Interi është duke kërkuar të sigurojë shërbimet e Abrashit.

Përndryshe, mesfushori i Kombëtares sonë luan për skuadrën zvicerane, Grasshpoers, dhe po tregon mjaft performancë të mirë te kjo skuadër.

Kontrata me skuadrën zvicerane Abrashit i skadon në fund të këtij sezoni, dhe ai është i lirë të fillojë bisedimet me skuadra tjera.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here