Interesante: Lutfi Hazirit i del një pjesë e të pasmeve derisa falet në xhami

0

Kryetari i Gjilanit dhe nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri kohëve të fundit ka filluar t’i lutet Zotit. Ai çdo të premte shkon gati rregullisht në xhaminë e Gjilanit dhe ulet në ‘safin’ e parë bashkë me xhematin.

Mirëpo, në njerën nga xhumatë, Luta derisa lutej në sexhde, pjesa mbrapa ju zbulua gati krejtësisht dhe ata që ishin në pjesën e eperme të xhamisë patën çfarë të shohin, transmeton Republika, përcjell Indeksonline .

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here