Ingrid Gjoni përgatit klipin e ri

0

Këngëtarja Ingrid Gjoni në çdo sezon veror preferon të sjell një këngë të re. Këtë njoftim e ka bërë me dije në llogarinë Instagram, motra e saj Inis Gjoni.

Inis ka postuar foto nga klipi i ri i Ingridit, duke u shprehur se do të publikohet shpejt.

Gjoni në këtë klip pritet të ketë një performanë më të veçantë nga klipet paraardhëse, duke sjell një stil të ri dhe unik.

tvklan.al

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here