Ilir Deda takohet me Berat Buzhalën, kjo s’i pëlqen një mbështetësi të Vetëvendosjes

0

Depueti i lëvizjes Vetëvendosje është takuar me opinionistin dhe gazetarin e gazetës Express. Fotografinë që e ka publikuar faqja Qasja Politikuale e ka shpërndarë edhe një mbështetës i Vetëvendosjes, i cili edhe e ka bërë një koment me zemërim.

“Evvvv Ilir Deda, ky pakurrizor, ky matrapaz!!!!
Ju kerkoj falje publike disa aktivistave te VV qe javen e kaluar e kom mbrojt ket pakurrizor ne nje debat!!!!”, ka shkruar Rrustem Aliçki.

Ndërkaq edhe vetë faqja që e ka publikuar lajmin e ka bërë një pyetje: “Hmm çka po përgadisin këta?

(Faleminderit qytetarit A.Z. që e adresoi këtë foto tek ne)”.

Opinionistit Buzhala nuk i pëlqen shumë Vetëvendosje, ndërkohë Deda kohëve të fundit ka qëndrime të ndryshme nga subjekti përmes të cilit është bërë deputet.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here