Ilda Bejleri shfaqet patriote, me plis në kokë

0

Gazetarja dhe prezantuesja sportive e njohur Ilda Bejleri është treguar patriote. Në fotografinë e fundit që e ka potuar në rrjetin social Facebook, ajo është shfaqur me simbolin kombëtar të shqiptarëve, plisin e bardhë. Plisi kohëve të fundit po përdoret edhe nga tifozët e Kombëtares së Shqipërisë në futboll.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here