Identifikohet vrasësi i turistëve, ai është një 23 vjeçar

0

I dyshuari kryesor për vrasjen e çiftit çek është shtetasi 23 vjeçar me iniciale S.M. Sipas informacioneve të policisëvrasesi mendohet se fshihet në shkollën e fshatit Grudë e Re.

Policia ka rrethuar vendin, pasi dyshohet se 23 vjeçari është i armatosur. Në këtë aksion për kapjen e 23 vjeçarit, i cili rezulton një person me precendent të mëparshëm kriminal, marrin pjesë forcat e FNSH-së dhe RENEA-s. /albeu.com/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here