Ibrahim Tatlises të dielën në SHBA

0

Ibrahim Tatlises po kalon kohë të mirë në Miami. Kështu të paktën thotë vetë ai në rrjetet sociale.

Së fundi këngëtari turk që iu nënshtrua një operimi në tru, po qëndron në SHBA.

Atje ai po kalon kohë me familjen dhe janë miqtë ata që e vizitojnë çdo ditë.

Kështu, ai në një foto të publikuar në Instagram ka treguar se kishte kohë edhe për piknik, derisa ka falënderuar Zotin, që i dha edhe një mundësi për të jetuar, pasi operacioni i tij ishte shumë i rrezikshëm.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here