Ia drejton armën hallës, nuk burgoset

0

Policia e Kosovës e ka pranuar një informatë për dhunë familjare në Kqiq të Mitrovicës me ç’rast një femre ia kishte drejtuar armën djali i vëllaut. Gjatë bastisjes në shtëpinë e të dyshuarit policia e ka gjetur dhe konfiskuar një pushkë Karabinë. I dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me urdhër të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here