I sulmon policët me kaçavidë e gërshërë

0

Në Prishtinë mbrëmë është arrestuar një person për sulm ndaj personave zyrtar. Policia e Kosovës ka sqaruar në një njoftim për media se ky person i ka sulmuar fizikisht me një kaçavidë dhe një palë gërshërë zyrtarët policorë të PK-së, por nuk ka arritur t’i godasë. Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here