I sulmon fizikisht babain dhe gruan

0

Një mashkull shqiptar, që jeton në rrugën “Kollashini” në Mitrovicë është arrestuar për dhunë familjare. Policia e Kosovës ka bërë me dije sot se ky qytetar një ditë më parë i ka sulmuar fizikisht babain dhe bashkëshorten e tij. Sulmuesi pas intervistës, me vendim të prokurorit është dërguar në burg.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here