I mituri i hedhet në dyerë të oborrit me veturë një qytetari

0

Qytetari i moshës së mitur nga fshati Dubravë-Kaçanik, derisa ishte duke drejtuar veturën e ka humbur kontrollin dhe i ka goditur dyert e oborrit të një qytetari. Si pasojë e aksidentit përveç dëmeve materiale të shkaktuara, lëndime trupore kanë pësuar drejtuesi dhe dy pasagjerë meshkujë. Të lënduarit janë dërguar në QKUK-Prishtinë për tretman mjekësor.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here