I mituri “aksidentalisht” e lëndon rëndë me thikë të miturin

0

Një i mitur nga Gjakova përderisa ishte duke lozur dyshohet se aksidentalisht e ka goditur me thikë një qytetar poashtu të mitur. Viktima ka pësuar lëndime të rënda trupore dhe është dërguar ne QKUK-Prishtine për tretman mjekësor. Nuk raportohet për të arrestuar.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here