I hedhin sprej në sy dhe ia marrin dokumentacionin e tenderit

0

Një mashkull serb nga Zubin Potoku ka raportuar në Policinë e Kosovës se derisa ishte duke ecur në rrugë është slumuar nga 3 persona të panjohur. Sipas njoftimit të policisë njëri prej këtyre personave ka përdorur sprej ndaj viktimës, duke i hedhur në sy ndërkaq dy të tjerët ia kanë marrë dokumentacionin për tenderin e një firme ndërtimore.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here