I dyshuari për vrasjen e trefishtë në Prizren dorëzohet në Polici

0

Zëdhënësi i Policisë në Prizren, Hazir Berisha ka konfirmuar për “PizrenPress” se njëri prej të dyshuarve është dorëzuar në polici.

Haki Thaçi, Ferdi Shishko dhe Bilgin Ersoi mbetën të vrarë të dielen pasdite në Prizren.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here