I dashuri i ri i Dafina Zeqirit, nga Republika Domenikane

0

Nuk është përfolur më për jetën private të Dafina Zeqirit që nga koha kur nuk u pa bashkë me Ledrin.

Megjithatë, lajmi.net mëson se këngëtarja ka një të dashur nga rajoni i shteteve të Karaibeve në Amerikë.

Sipas këtij burimi, ai është nga Republika Dominikane.

Burimet tregojnë se Dafina me të dashurin është takuar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Ai madje ka ardhur në Kosovë që ta vizitojë të dashurën e re të tij dhe vendin ku ajo jeton.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here