Hygerta Sako po përjeton një rini të dytë

0

Hygerta Sako e ka nisur më herët sezonin e plazhit.

Ish-Miss Shqipëria është shfaqur më në formë se kurrë, teksa këtë fundjavë ka preferuar të marrë disa rreze dielli në bregdetin e jugut.

Edhe pse i ka kaluar të 40-at Hygerta ka treguar se po përjeton një rini të dytë.

Moderatorja e njohur sportive është fotografuar në Gjerin e Limanit, Vlorë, ku duket se ka sinjalizuar miqtë dhe ndjekësit në rrjetet sociale, se ka nisur sezoni i plazhit.

Pas një viti të rënduar pandemia, të gjithë mezi po presin pushimet për pak relaks

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here