Humbë kontrollin me veturë dhe vdes nën eskavator

0

Në fshatin Davidovc të Shtimes një qytetar derisa drejtonte veturën e tij ka humbur kontrollin mbi automjet dhe ka përfunduar nën një ekskavator. Policia e Kosovës ka njoftuar sot se ky shofer nga lëndimet e rënda që ka marrë ka ndërruar jetë. Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here