Humbë 51 kg për 6 muaj, ja sekreti

0

Një studente ka publikuar disa foto të pabesueshme të ndryshimeve në peshën e trupit të saj. Abigail Peters, nga Cardiff, thotë se ajo peshonte 105 kilogramë vetëm gjashtë muaj më parë, por falë kontraktimit të një trajneri personal për t’u dobësuar, ajo tani është kthyer në një muzë për të frymëzuar të tjerët në rrjetet sociale, se gjithçka është e mundur.

20-vjeçarja tani pretendon se ka humbur më shumë se gjysmën e peshës së saj trupore, duka arritur 51 kilogramë, falë një diete të rreptë dhe ushtrimeve të forta fizike.

“Unë sot jam krenare që mund të shpërndaj fotografitë pasi kam arritur peshën dhe masën që synoja. U shokova kur njerëzit më akuzonin se jam një mashtruese”, thotë 20-vjeçarja.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here