Hoti thotë se kërcënimet e VV-së nuk e ndalin votimin e demarkacionit

0

Shefi i Grupit Parlamentar të LDK-së, Avdullah Hoti ka thënë se partia e tij është e vendosur që qysh sot të përfundojë demarkacioni.

Ai ka thënë se nuk do dorëzohemi para kërcënimeve dhe formave të tilla të Vetëvendosjes.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here