Horoskopi sot

0

Dashi

Në dashuri keni nevojë për një konfirmim të raportit që keni, sidomos nëse keni të bëni me të lindur në shenjën e peshores ose bricjapit. Mundohuni që të mos debatoni dhe acaroheni. Në punë do të ketë zhvillime të reja, ndaj mundohuni që të qartësoni situatën.

Demi

Në dashuri mëngjesi do të ecë më mirë se pasditja, pasi me kalimin e orëve mund të lindin probleme në çift. Në punë, do të keni mundësi që të bëni projekte, por duhet të vlerësoni mirë çdo situatë.

Binjakët

Në dashuri do të keni mundësi që të bëni paqe, veç mundohuni që të mbani nën kontroll nervozizmin. Në punë ka disa momente tensioni me të cilat do të përballeni dhe që do të zgjasin deri në fund të muajit. Megjithatë mos u dorëzoni, pasi projektet që keni në dorë janë të vlefshme.

Gaforrja

Mëngjesi do të jetë nën ritmin e duhur, ndërsa pasditja do të vijë duke u përmirësuar sa i takon ndjenjave. Nëse një situatë do të mbyllet, bëni mirë që të mos e ktheni kokën pas. Kujdes duhet të tregoni lidhur me shpenzimet.

Luani

E diela do të jetë mjaft pozitive sa i takon ndjenjave dhe lidhjes në çift, ku do të keni mundësi që të bëni projekte të rëndësishme. Kujdes duhet të tregoni me debatet në mbrëmje. Në punë, ndiqni instinktin tuaj.

Virgjëresha

Ju pret një ditë intriguese, gjatë së cilës do të keni mundësi që të mendoni për diçka të bukur në raportin në çift. Nëse ju intereson dikush, ky është momenti për ta lënë veten të lirë. Në punë, më në fund diçka do të lëvizë.

Peshorja

Keni sërish dëshirë për të qëndruar në mes të njerëzve. Në dashuri nuk duhet të qani të kaluarën, pasi do të ishte diçka e kotë dhe e dëmshme. Në punë, mundohuni që ti kushtoni më shumë hapësirë ideve dhe projekteve të reja.

Akrepi

Në sajë të ndikimit të favorshëm të Hënës, e cila do të hyjë në shenjën tuaj, emocionet do të bëhen më të vërteta dhe intensive. Mos hiqni dorë nga takimet e reja. Në sferën profesionale, mund t’iu duhet që të bëni zgjedhje të rëndësishme.

Shigjetari

Ndiheni disi të lodhur gjatë kësaj dite, për shkak të ndikimit të kundërt të Hënës. Mundohuni që të shmangni debatet, pasi do të ngarkonit më shumë veten. Nga ana tjetër, duhet të pranoni propozime dhe ftesa të kënaqshme. Në punë, mund të ketë zhvillime të reja në muajt në vijim.

Bricjapi

Ndikimi i Hënës në shenjën tuaj, ju bën nervoz, veçanërisht në mëngjes. Mundohuni që të ruani vetëkontrollin, shkruan noa.al. Sa i takon punës, shumë shpejt do të përballeni me mundësi të mira.

Ujori

Mëngjesi do të nisë mirë, por për shkak të ndikimit të kundërt të Hënës me kalimin e orëve, situata nuk do të jetë aq pozitive. Sa i takon punës mundohuni që të zhvilloni dhe çoni përpara idetë tuaja.

Peshqit

Kjo ditë do të vijë duke u përmirësuar, sidomos gjatë pasdites. Emocionet do të vijnë në rritje dhe nuk përjashtohet një mbrëmje e veçantë. Ndërsa në punë, mund të ketë ndonjë vonesë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here