Horoskopi sot

0

DASHI

Yjet do të influencojnë pozitivisht në aspektin afektiv. Në ambientin e punës janë të mundura fitime të paplanifikuara dhe takime të rëndësishme për aftësitë tuaja profesionale.

DEMI

Ndikimet planetare gjatë ditës së sotme njoftojnë se do të hasni në vështirësi. Në aspektin afektiv temperamenti juaj mund t’ju krijojë keqkuptime me partnerin.

BINJAKET

Aspekti planetar ju ndihmon që të keni marrëdhënie të mira me kolegët, por aspekti emocional nuk është në formën më të shkëlqyer. Një shëtitje do jua kthjellonte mendimet.

GAFORRJA

Mësoni të thoni jo atëherë kur gjërat nuk janë të volitshme për ju. Në këtë mënyrë do të fitoni respektin e personave që keni pranë ndërsa do të shpalosni edhe anët e tjera të karakterit tuaj.

LUANI

Shpreheni atë që ndjeni në zemër madje shpreheni me krenari. Do të arrini të bëni për vete njeriun special i cili deri dje nuk i është përgjigjur ndjenjave tuaja.

VIRGJERESHA

Mos mendoni negativisht edhe nëse ylli juaj nuk po shkëlqen me të gjithë forcën e tij. Eshtë moment kalimtar të cilin e kalojnë të gjithë, mjafton të keni durim që të prisni.

PESHORJA

Merreni në dorë situatën dhe mos lejoni njeri që të luajë me ju. Kjo gjë edhe në fushën e dashurisë e cila nuk po shkon ashtu siç e kishit parashikuar.

AKREPI

Impulsiviteti juaj do ju çojë drejt gabimit ndaj përpiquni të jeni më të qetë. Në aspektin afektiv partneri juaj do ju dhurojë një mbrëmje të këndshme sot.

SHIGJETARI

Duhet të jeni të çlodhur e të qetë pasi mundësitë që do ju ofrohen në ambientin e punës janë me të vërtetë të rëndësishme. Në aspektin afektiv mos merrni vendime përfundimtarë në këto momente.

BRICJAPI

Ndikimet planetare gjatë ditës së sotme mund të ndikojnë negativisht duke krijuar iluzione sidomos në ambientin e punës. Në aspektin afektiv nuk keni pse të keni frikë ndaj flisni hapur.

UJORI

Do të ndjeheni paksa nervozë. Në ambientin e punës nuk do të pranoni asnjë kritikë duke ua kaluar të tjerëve. Në aspektin afektiv reflektoni seriozisht mbi vendimet që do ju duhet të merrni së bashku me partnerin.

PESHQIT

Ndikimet planetare gjatë ditës së sotme janë pozitive, kështu që do të mund të kaloni një ditë të qetë. Në ambientin e punës duhet të tregoheni të kujdesshëm dhe të okupoheni me objektiva të vërteta.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here