Horoskopi sot

0

DASHI

Gjithçka varet nga qetësia juaj sot. Mos u irritoni e nervozoni nëse doni të arrini qëllimin tuaj. Kujdes nga pretekstet e kota mbi të gjitha ndaj partnerit tuaj por edhe ndaj të tjerëve.

DEMI

Hëna në shenjë do t’ju ofrojë optimizëm dhe qetësi e me sjelljen tuaj do të tërhiqni pas vetes persona pozitivë të cilët mund të japin një ndihmë të vlefshme. Mos u mundoni të bëni fjalë me asnjë sot pasi kjo nuk do ju sjell asgjë të mirë.

BINJAKËT

Sot asnjë nga idetë dhe punët që keni për të bërë nuk do të realizohet ndaj mos u përpiqni që të arrini diçka me zor. Situata ekonomike paraqitet e vështirë ndaj mos shpenzoni për gjëra të kota.

GAFORRJA

Për fat të keq sot, Hëna, udhëheqësja juaj, do të udhëtojë në një  drejtim të kundërt me ju e do t’ju zgjojë melankoli të çuditshme e shumë pasiguri të cilat do të jenë të pakëndshme.

LUANI

Evitoni batutat e pakëndshme dhe shakatë e rënda. Kujdes nga dashuritë me shikim të parë të cilat mund të vinë atëherë kur nuk e pret dhe karakteri juaj pasionant do të bënte që të harronit në moment punët dhe detyrat për të vrapuar pas një dashurie të re.

VIRGJËRESHA

Ata, të cilët kanë kaluar vështirësi duhet me patjetër të bëjnë pak pushim e të mos mendojnë për asgjë me rëndësi. Do të njihni një person interesant që mund t’u bëjë një ofertë për një punë ose për një bashkëpunim me kohë të pjesshme.

PESHORJA

Fati dhe projektet ambicioze do t’ju shoqërojnë sot në të gjitha fushat. Me partnerin do të kaloni një mbrëmje të këndshme duke krijuar një çift të përkryer.

AKREPI

Thellë në shpirt sot  do ta ndjeni mungesën e shumë gjërave. Më mirë mos u ankoni e përpiquni ti jetoni gjërat si i sjell jeta sepse vetëm kështu do të arrini të ktheni qetësinë.

SHIGJETARI

Bëjini mirë llogaritë nëse nuk doni të jeni të detyruar të përgjigjeni për një çështje që nuk ju përket. Nëse doni të merrni maksimumin në këto ditë duhet të mendoheni mirë para se të flisni pasi do të rrethoheni nga njerëz.

BRICJAPI

Sot do të hasni një pengesë e cila mund t’ju gjejë të papërgatitur. Mos ha inat me fatin sepse i keni të gjitha mundësitë për të përballuar vështirësitë.

UJORI

Sot dukeni se jeni të vendosur për ta bërë jetën tuaj më të vështirë duke zgjidhur probleme të cilat askush nuk i vë re. Kushtojini më shumë kohë dhe kujdes personave që ju qëndrojnë afër.

PESHQIT

Sot do të keni me të vërtetë një ditë të këndshme. Kjo falë mendimeve inteligjente për çështje personale por edhe ato që kanë të bëjnë me punën. Përpiquni të çliroheni nga ndjenjat e fajit dhe të veproni me arsye të ftohtë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here