DASHI

Dashuria mund të bëhet më sensuale. Ju duhet të merrni në konsideratë mënyrë të reja, për të shprehur atë çfarë ndjeni te partneri juaj. Gjithashtu, komunikimi do t’ju afrojë më shumë me të.

DEMI

Sot nuk do të keni shumë fat në dashuri dhe romancë. Ju nuk do të keni dëshirë të komunikoni me të dashurin tuaj. Në këtë ditë do të bisedoni me njerëz të tjerë, ose me ata që sapo i keni njohur.

BINJAKET

Do të keni shansin të takoni partnerin romantik që keni ëndërruar. Komunikimi është ai që ju bënë të veproni. Ju do të shikoni më shumë cilësi te ky person, që plotësojnë figurën e tij.

GAFORRJA

Duhet të jeni të kujdesshëm, për të shprehur dashurinë tuaj për dikë. Ju do të bëni takime sipërfaqësore dhe biseda të shkurtra. Nëse mendoni se ky person është ideali, nuk keni pse flisni gjatë.

LUANI

Komunikimi në çështjet e dashurisë nuk do të jetë mjaft mirë. Ndoshta, ju e kuptoni se e keni mbështetur më shumë seç duhet këtë person. Nëse nuk ndjeni shumë, mos shprehni çdo gjë që mendoni.

VIRGJERESHA

Sot do të vlerësoni dikë, për artin, muzikën dhe darkat romantike, por ky nuk është një mik i përhershëm për ju. Ai është i pavendosur për çështje të rëndësishme. Ju shikoni për dikë tjetër.

PESHORJA

Dashuria dhe romanca janë në favorin tuaj, prandaj ju duhet të përfitoni nga kjo gjë. Ju dëshironi që partneri juaj të jetë ideali. Dashuria nuk është një listë pazar, ku shprehen ato që doni.

AKREPI

Nëse shikoni ndryshime në fushën e dashurisë, ju gjithmonë e shprehni. Mirë është që të mos veproni, por ti lini gjërat të ecin ngadalë. Bëni një shëtitje, me një nga miqtë tuaj për t’u relaksuar.

SHIGJETARI

Kur bëhet fjalë për çështjet e dashurisë dhe romancës, ndjenjat tuaja bazohen te mendimet e të tjerëve. Ju shprehni çdo gjë, që ka të bëjë me të. Prandaj, flisni atëherë kur duhet, për këtë fushë.

BRICJAPI

Do të shikoni se sa më shumë sukses të keni në një drejtim, aq më pak do të keni në një tjetër. Ndoshta, duhet të dini si të veproni me energjinë tuaj. Ju duhet të përqendroheni në gjërat tuaja.

UJORI

Duhet të merrni përgjegjësitë, në çështjet e dashurisë dhe romancës. Një fazë e re ka filluar në këtë aspekt. Mendoni se si mund të takoni njerëz të rinj, që ju interesojnë për t’i bërë miq.

PESHQIT

Ju jeni duke i parë gjërat ndryshe, për sa i përket aspektit romantik. Kjo mund të jetë në avantazhin tuaj. Ju duhet të shikoni interesat tuaja, duke mos menduar shumë për çështjet e të tjerëve.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here