Dashi

Pas shumë hidhërimeve të vogla do të merrni kënaqësi personale. Do të gjeni zgjedhjen e duhur në momentin e duhur, ndërsa do të harroni të këqijat e vjetra.

Demi

yjet ju sugjerojnë të jeni më të gatshëm për të dhuruar dhe të mos ju mbesë hatri dhe gjithçka do të procedojë mirë. Nuk do të keni asnjë vështirësi ditën e sotme.

Binjakët

Ditën e sotme do ta filloni me një entuziazëm dhe mundësia për t’u përmirësuar do t’ju japë shtysën e duhur për fitime të majme ekonomike. Kështu nuk do të keni frikë nga asnjë përballje.

Gaforrja

Mos e përjetoni si një dramë për çdo gjë të vogël që nuk do të shkojë ashtu siç dëshironit. Në fund të fundit, jeta është e mbushur me periudha të ndryshme.

Luani

Sot e shkuara do t’ju kushtëzojë së tepërmi. Mos jini shumë kërkues si ndaj partnerit ashtu edhe ndaj miqve sepse kjo gjë mund të shkatërrojë raportet që keni krijuar prej kohësh.

Virgjëresha

Nëse po jetoni një histori ekstra, duhet të mendoni nëse ia vlen. Do t’ju gjykojnë për spontanitetin tuaj sot. Ditë speciale për të lindurit ditën e mërkurë.

Peshorja

Një projekt po shkon drejt një përfundimi të mirë ndërsa do të realizoni disa gjëra që i keni për zemër. Do të nervozoheni dhe do të “shpërtheni” pa asnjë arsye sot.

Akrepi

Mos i jepni askujt shumë informacion për veten, sepse dikush mund t’ju zhgënjejë shumë. Do t’ju duhet shumë “karikim” për të mbledhur ndonjë sukses të rëndësishëm.

Shigjetari

Një shoqe jo e sinqertë mund t’ju shkatërrojë realitetin. Gjatë kohës që do të qëndroni në shtëpi duhet të bëni kujdes me objektet që mund të thyhen.

Bricjapi

Mërkuri do t’ju ofrojë pritje të mira. Nëse ndiheni të trishtuar dhe të dëshpëruar, duhet të dini se Jupiteri dhe Venera shumë shpejt mund të ndryshojnë ditët tuaja.

Ujori

Qëndroni vetëm me miqtë e vërtetë. Mos u besoni personave që ju lavdërojnë shumë. Nëse keni lindur të dielën mos shpresoni më në atë lajmin ose telefonatën që prisnit.

Peshqit

Edhe nëse do të merrni këshilla arsyetoni gjithmonë me kokën tuaj. Jini sa më shumë të rezervuar, sidomos në çështjet që i takojnë dashurisë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here